Derya'nın Dünyası 31 Ocak 2014 izle Kanaltürk 31.01.2014

Derya’nın Dünyası 31 ocak 2014 tek parça, Derya’nın Dünyası yeni konukları izle, 31.01.2014 cuma Derya’nın Dünyası izle, Derya’nın Dünyası sağlık programı izle, Derya’nın Dünyası 31 ocak 2014 yeni bölüm izle, Derya’nın Dünyası full video izle
Derya'nın Dünyası

Derya’nın Dünyası Hafta İçi Her Gün 12:50′de Kanaltürk ekranında…


Türkiye’nin en iyi kadın programı “Derya’nın Dünyası”


Türk televizyonlarının en üretken, en çalışkan, en hünerli ismi Derya Baykal’ın hazırlayıp sunacağı “Derya’nın Dünyası” kadınların ufkunu açacak; izleyenlere yaşamdan bir pencere aralıyor.


Konuk sanatçılar, işinin piri uzmanlar, Derya Baykal’ın ev sahipliğinde bir araya gelecek; muhabbet ve zanaat, sanatla harmanlanacak.


Ünlü şefler, sağlıklı ve lezzetli menüler hazırlamanın püf noktalarını veriyor.


“Derya’nın Dünyası” kolay temin edilebilecek ucuz malzemelerle kıymetli eşyalar yapmanın basit tariflerini vererek; izleyiciye tasarruf bilinci aşılayacak, potansiyellerini keşfetmelerini sağlıyor.


Sağlık köşesinde ise uzman konuklar, en sık karşılaşılan sağlık sorunları ile ilgili soruları cevaplayacak.Derya'nın Dünyası 31 Ocak 2014 izle Kanaltürk 31.01.2014

Category:

tivilizyon:
ücretiz televizyon programları tekrarlarını full ve tek parça halinde izleyebileceğiniz bir web sayfası yaptım eğer vidyolarda sıkıntı oluyorsa sayfayı yenileyin yinede görüntü gelmiyorsa vidyo yüklenemiyor demektir.